Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Świecie nad Osą - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Otręba

Otręba(Świecie nad Osą + 23 km)

620 000 zł107 m² 5 794,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 062 m²

Klimatyczna posiadłość na Pojezierzu Brodnickim na Mazurach Zach. Lokalizacja: wieś Otręba 37 - gm. Kurzętnk - pow. nowomiejski. Okazja dla Miłośników jezior i lasów. Dedykujemy wymagającemu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Łąkorz

Łąkorz(Świecie nad Osą + 17 km)

379 000 zł86 m² 4 406,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 537 m²

Zapraszam serdecznie do kontaktu i osobistego zapoznania się z tym wyjątkowym miejscem, które może stać się Waszym nowym, wymarzonym domem. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Łasin

Łasin(Świecie nad Osą + 9 km)

779 500 zł300 m² 2 598,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom o powierzchni około 300 m to świetna propozycja dla rodziny, która szuka komfortu, przestrzeni i bliskości jeziora zaledwie 150 metrów od wody. Funkcjonalny układ pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Zbiczno

Zbiczno(Świecie nad Osą + 22 km)

850 000 zł110 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Agroturystyka nad Jeziorem Sosno w Zbicznie, na Pojezierzu Brodnickim, na sprzedaż. Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 1320 m2, na której usytuowano budynek mieszczący 4 apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Gałczyńskiego

Strzemięcin,Grudziądz(Świecie nad Osą + 24 km)

899 999 zł280 m² 3 214,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:764 m²

Twój przyszły dom na Strzemięcinie - miejsce z duszą i ogromnym potencjałem. Biuro Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż dom z lat 80-tych o wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy, ul. Łyskowskiego

Grudziądz(Świecie nad Osą + 24 km)

34 000 zł25 m² 1 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:490 m²

Rod "relaks" ul. Łyskowskiego - oferujemy Państwu do sprzedaży działkę rekreacyjną o pow. 490m2 z domkiem murowanym o pow. ok 25m2. Domek murowany, parterowy składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Łasin

Łasin(Świecie nad Osą + 9 km)

720 000 zł265,24 m² 2 714,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:617 m²

Łasin (położony w odległości 25 km od Grudziądza) - Oferujemy Państwu dom wolnostojący o powierzchni 265,24 m2 położony na działce o pow. 617 m2. W metraż nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Tarpno,Grudziądz(Świecie nad Osą + 24 km)

419 999 zł100 m² 4 199,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:105 m²

Dom w centrum Grudziądza - ul. Paderewskiego Oferta Biura Nieruchomości Natalia Lamkowska W samym sercu Grudziądza, przy ulicy Paderewskiego , czeka na nowego właściciela wyjątkowy dom, który.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Biskupiec(Świecie nad Osą + 18 km)

1 600 000 zł181 m² 8 839,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:808 m²

Nowy dom na sprzedaż w Biskupcu ( warmińsko-mazurskie) wysoki standard, doskonała lokalizacja! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom o powierzchni 181 m , położony na działce 807 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ostrowite

Ostrowite(Świecie nad Osą + 12 km)

999 997 zł120 m² 8 333,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Wyjątkowa nieruchomość siedlisko leśne z dostępem do wody i prywatnym pomostem. Na sprzedaż oferujemy klimatyczne siedlisko położone w otoczeniu lasów idealne dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Świecie nad Osą

Świecie nad Osą,kujawsko-pomorskie

165 000 zł120 m² 1 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:954 m²

Rewelacyjna cena - dom za 165000 zł. Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni 120 m 2 z zaadaptowanym poddaszem. W sumie 3 łazienki, 6 pokoi, przedpokój, kuchnia. Powierzchnia.